astra studio logo

Wynajem studia fotograficznego

Płacisz tylko za wynajem i wybrane dodatki

Zniżka już od 2 godziny!

Sale we Wrocławiu

Sale w Warszawie

Co jest w cenie najmu studia?

Parownica do ubrań

Wyzwalacze na

każdy aparat

Kawa i herbata

Wifi na życzenie

Wyjątkowe aranżacje

Oświetlenie i 

modyfikatowy światła

Dla kogo?

Sesje zdjęciowe

Eventy i warsztaty

Testy modelek

Sesje produktowe

Niestandardowy wynajem to: warsztaty i szkolenia, sesje wielkogabarytowych rzeczy (np. mebli), sesję wymagające dodatkowego sprzątania (sesje z jedzeniem i napojami, konfetti, dymem, mąką) i sesję wymagające dodatkowego zaangażowania ze strony administracji

Jak zarezerwować studio?

Krok 1

Wybierz salę:
HOME lub STYLE

Krok 2

Wybierz pasujący termin

Krok 3

Wpisz swoje dane

Krok 4

Opłać rezerwacje

Studio fotograficzne na wynajem już od 1 godziny

Jesteś początkującym fotografem lub filmowcem i szukasz doskonałego miejsca do ćwiczeń i rozwijania swoich pasji artystycznych? Nasze studio filmowe i fotograficzne na wynajem to doskonałe rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Całym sercem wspieramy w rozwoju młodych fotografów i filmowców, którzy dzięki praktyce i doskonaleniu swoich pasji chcą stać się profesjonalnymi oraz rzetelnymi usługodawcami. Wynajem studia fotograficznego pozwala na pracę i rozwój niezależnie od warunków atmosferycznych, daje poczucie prywatności oraz miejsce odpowiednie do pracy i próbowania nowych rzeczy. Nasze studio jest odpowiednio dostosowane do wymagań i potrzeb użytkowników. Posiada odpowiednie oświetlenie, co umożliwia samodzielną naukę poprzez praktykę. Naucz się pracy w różnorodnych warunkach już dziś.

Nasze studia filmowe i fotograficzne

Nasze studio filmowe we Wrocławiu to doskonałe miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z filmowaniem oraz fotografią. Jeśli twoje wcześniejsze doświadczenia z tego typu aktywnościami opierają się jedynie na fotografowaniu i filmowaniu amatorskim, w naszym studio nauczysz się pracy w profesjonalnych warunkach z wykorzystaniem efektów świetlnych oraz profesjonalnych narzędzi fotograficznych i filmowych. Wynajem studia pozwala niewielkim kosztem realizować swoje marzenia, umożliwia samodzielną naukę poprzez praktykę, udział w warsztatach fotograficznych, wykorzystywanie w pracy tła fotograficznego oraz tworzenie odpowiedniej przestrzeni aranżacji studia. Jeśli marzysz o spełnieniu i nabywaniu umiejętności niezbędnych do wykonywania niepowtarzalnych zdjęć i filmów, zdecyduj się na wynajem studia fotograficznego i poczuj się jak profesjonalista. Nasze studia fotograficzne zapewniają prywatność i umożliwiają skupienie się w pełni na osiągnięciu pożądanego celu sesji. Zarezerwuj swoje studio już dziś – pozwól rozwijać się swoim pasjom.

Studio fotograficzne na terenie Wrocławia

W naszej ofercie posiadamy studio fotograficzne na wynajem we Wrocławiu wykonane w wielu aranżacjach. Na jej terenie znajdziesz kuchnię, łazienkę, kominek, sypialnie, garderobę, huśtawkę i parawan. Studio posiada duże okna, światło słoneczne od godziny 7 do 9 oraz łącznie 190 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy również salę w stylu klasycznym, w której skład wchodzi cyklorama, tła kolorowe, meble, ściany dekoracyjne oraz pokój Iluzji. Pracę w studiu klasycznym ułatwia obecność dużych okien oraz dostępność słońca od godziny 14 do 18.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Decydując się na współpracę i wynajem naszych sal fotograficznych, otrzymujesz w cenie wyjątkową aranżację i niezastąpioną pomoc asystenta. Na wyposażeniu studia udostępniamy również oświetlenie i modyfikatory światła. Osobom wynajmującym oferujemy także darmową godzinę makijażowni, parownicę do ubrań, wyzwalacze na każdy aparat, kawę herbatę oraz WiFi na życzenie klienta. Nasze studio fotograficzne jest absolutnie wielofunkcyjne, oprócz sesji zdjęciowych doskonale nada się również jako miejsce eventów i warsztatów, testów modelek oraz sesji produktowych, a gdy zdecydujesz się na podjęcie współpracy, zarezerwujesz swoje studio w czterech prostych krokach. Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii i szukasz idealnego miejsca do rozwoju swoich pasji oraz ćwiczeń praktycznych związanych z fotografią, skorzystaj z oferty naszych sal fotograficznych na wynajem, a z pewnością zyskasz profesjonalne studio, w którym zrealizujesz wszystkie postawione sobie cele. Całym sercem wspieramy rozwój każdego młodego, ale także doświadczonego fotografa i staramy się stworzyć miejsce do pracy, w którym będą czuli się komfortowo i profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy do wynajmu naszych sal fotograficznych, gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta, wsparcie podczas sesji oraz zapewnienie wszelkich potrzebnych akcesoriów i dodatków.

Nasz Instagram

Studio fotograficzne na wynajem

Wybierz miasto:

Wybierz salę:

Sala HOME

kuchnia, łazienka, kominek, sypialnia, parawan, garderoba damska, 100m²

Sala STYLE

cyklorama kątowa, zestaw mebli, ściany dekoracyjne, pokój iluzji, 90m²

Zapisz się na kurs

lub

Gwagancja rezerwacji miejsca z opłatą przez:

BLIK, Karta, Przlew online, Google Pay, Aple Pay i inne

Zamów sesje od Astra Studio

Запишись на пробное занятие